Надійна техніка для Вашої ефективної роботи
Відповімо на Ваші запитання:
[044] 501-67-20
[044] 257-32-96
 
Розпродаж техніки ↓
Конверсійна техніка
Конверсійна техніка
Запасні частини і комплектуючі
Запасні частини і комплектуючі

Виробники та партнери

 • Група компаній «КАМАЗ»

  Група компаній «КАМАЗ» - найбільша автомобільна корпорація Російської Федерації. ВАТ «КАМАЗ» займає 11-е місце серед провідних світових виробників важких вантажних автомобілів і 8-е місце у світі за обсягами випуску дизельних двигунів.

  Продукція КАМАЗ

  ВАТ «КАМАЗ» випускає широку гаму вантажної техніки: вантажні автомобілі (понад 30 моделей, понад 400 комплектацій, автомобілі з правим кермом), причепи, автобуси, трактори, двигуни, силові агрегати і різний інструмент.

  «КАМАЗ» традиційно позиціонується на ринку вантажних автомобілів повною масою від 14 до 40 тонн. В останні роки гамма продукції компанії значно розширилася. Освоєно виробництво середньотоннажних автомобілів, модернізованої моделі КАМАЗ-5460М («Стаєр»), розширено модельний ряд автомобілів підвищеної вантажопідйомності. Крім того, на ринок виведено нові продукти: автомобіль КАМАЗ-43255, КАМАЗ-43261, КАМАЗ-63505.

 • Корпорація «Богдан»

  Корпорація «Богдан», одна з найбільш динамічних за розвитком компаній в Україні, об’єднує в собі потужності для виробництва автобусів і тролейбусів, легкових авто, вантажної та комерційної техніки, а також має власну розгалужену торгівельно-сервісну мережу.

  Виробничі потужності корпорації «Богдан», в створення яких інвестовано понад 440 млн. доларів США, дозволяють сьогодні виготовляти 120-150 тис. легковиків, до 9 тис. автобусів та тролейбусів у всіх класах, а також біля 15 тис. вантажівок та спеціалізованої техніки. Заводи компанії розташовано у Луцьку, Черкасах та Криму. Усі виробничі процеси максимально автоматизовані. Новітнє обладнання виробничих ліній від світових виробників повністю універсальне, що дозволяє виготовляти будь які авто за марками та габаритами.

  Торгівельно-сервісна мережа корпорації представлена одним з найбільших операторів українського ринку – Українським автомобільним холдингом, який має 37 філій у всіх регіонах країни. Число торгівельних майданчиків загальною площею 319,48 тис. кв.м. вже перевищило 60. Окрім розвитку торгівельної мережі, корпорація особливу увагу приділяє сервісу. Всі філії Українського автомобільного холдингу оснащені сучасним технологічним обладнанням для сервісного, гарантійного і післягарантійного обслуговування автомобілів. Загальна площа станцій сервісного обслуговування – 32,3 тис. кв.м.

 • Холдингова Компанія "АвтоКрАЗ"

  Холдингова Компанія "АвтоКрАЗ" є індустріальним крилом фінансово-виробничої групи "Фінанси та Кредит".

  Холдингова Компанія "АвтоКрАЗ" - провідний український виробник і постачальник важких вантажних автомобілів і автомобілів спеціального призначення.

  Основні сегменти ринку, на які орієнтована розробка і випуск автомобілів КрАЗ:

  будівництво,

  дорожнє і комунальне господарство,

  гірничодобувна промисловість,

  лісозаготівельна промисловість,

  нафтогазовий комплекс,

  збройні сили,

  служби по усуненню надзвичайних ситуацій.

 • АМО ЗІЛ

  АМО ЗІЛ - один з найбільших автомобільних заводів галузі з виробництва вантажних автомобілів, фургонів, автобусів, спеціальних і легкових автомобілів вищого класу.

  АМО ЗІЛ - численний колектив, що має багаті традиції

  Кадрова політика АМО ЗІЛ заснована на високому професіоналізмі працівників заводу, почутті їх корпоративної відповідальності, активної життєвої позиції і спрямована на здійснення цілей і завдань, що стоять перед суспільством.

  Метою кадрової політики є формування єдиного колективу для збереження та примноження позицій АМО ЗІЛ в умовах ринкової економіки, отримання прибутку та його ефективне використання в інтересах Товариства.Продажа лошадей породы
© 2010 "КомунТехніка". Всі права захищені
Продаж дорожньо-будівної техніки в Україні
Контактні телефони: (044) 501-67-20, (044) 257-32-96, (097) 225-02-28, (050) 381-47-08
Наш адрес: Київ вул.Козацька, 118
Розроблено:
Internet-Solutions