Надійна техніка для Вашої ефективної роботи
Відповімо на Ваші запитання:
[044] 501-67-20
[044] 257-32-96
 
Розпродаж техніки ↓
Конверсійна техніка
Конверсійна техніка
Запасні частини і комплектуючі
Запасні частини і комплектуючі

Про компанію

     Товариство з обмеженою відповідальністю  «Бюро (центр) науково-технічних та економічних досліджень та послуг» (БНТЕД) засноване у 1994р. На ринку комунальної, дорожньої та будівельної техніки успішно працює з 1995р. Спеціалізується на постачанні сміттєвозів, вакуумних, каналопромивочних, мулососних машин, автопідйомників, різноманітних машин для утримання та ремонту доріг, аварійно-ремонтних машин, тракторів, екскаваторів, навантажувачів, автогрейдерів, автобусів, запасних частин та комплектуючих, контейнерів для збору відходів, тощо.

     ТОВ «БНТЕД» являється офіційним учасником електронної системи публічних закупівель - "ProZorro", яка прийшла на зміну паперовим держтендерам. Державне підриємство “ПРОЗОРРО”  засноване на державній власності та належить до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

     ТОВ «БНТЕД» являється офіційним представником провідних виробників України та Росії  та має у своєму складі підприємство «КомунТехніка» з розробки, виробництва та введення в експлуатацію пропонованої техніки, а також володіє інфраструктурою для проведення передпродажної підготовки, гарантійного та післягарантійного обслуговування реалізованої техніки.

     Техніка, яку постачає «БНТЕД КомунТехніка», завдяки подвійному контролю якості зарекомендувала себе як надійна і зручна в експлуатації та відповідає всім сучасним потребам якості та сервісу, які вимагаються.

     Цілі компанії: об'єднати в рамках однієї організації  якомога більший спектр автомобільної техніки представленої до продажу на українському ринку. Це дозволяє в повній мірі забезпечити попит наших клієнтів, та сформувати нові пропозиції.

     Досягнення компанії: завдяки високій професійності та великому досвіду своїх працівників, індивідуальному підходу до кожного замовника, широкому асортименту техніки та комплектуючих, найкоротшим термінам постачання, якісному сервісному обслуговуванню «БНТЕД  КомунТехніка» досягло значних успіхів у своїй галузі та зайняло лідируючі позиції на ринку комунальної техніки. Здобуто чимало перемог у тендерних процедурах на закупівлю комунальної, дорожньої техніки, автобусів, що дало змогу «БНТЕД КомунТехніка» проявити свої лідерські якості та зарекомендувати себе надійним постачальником та партнером підприємств ЖКГ, управлінь освіти, культури тощо.Продажа лошадей породы
© 2010 "КомунТехніка". Всі права захищені
Продаж дорожньо-будівної техніки в Україні
Контактні телефони: (044) 501-67-20, (044) 257-32-96, (097) 225-02-28, (050) 381-47-08
Наш адрес: Київ вул.Козацька, 118
Розроблено:
Internet-Solutions